Kierownictwo Urzędu


Kierownictwo Urzędu - kadencja 2024-2029

15‑05‑2024 07:24:29

Joanna Śmieja - Wójt Gminy Pawłowice

Kontakt:
telefon: (32) 4756 309
e-mail: j.smieja@pawlowice.pl

 

Adam Sojka - Sekretarz Gminy Pawłowice

Kontakt:
telefon: (32) 4756 320
e-mail: a.sojka@pawlowice.pl

 

Witold Drobot - Skarbnik Gminy Pawłowice

Kontakt:
telefon: (32) 4756 305
e-mail: w.drobot@pawlowice.pl

Liczba pobrań
Trwa wczytywanie metryki. Proszę czekać.

Kierownictwo Urzędu - kadencja 2010-2014

09‑12‑2014 10:18:56


Marek Lucjan - Pełniący Funkcję Wójta Gminy Pawłowice od dnia 13 sierpnia 2014r.
- Zastępca Wójta Gminy Pawłowice
do dnia 12 lipca 2014r.

Kontakt:
tel. (32) 4756 309

e-mail: m.lucjan@pawlowice.pl
Damian Galusek - Wójt Gminy Pawłowice do dnia 12 lipca 2014r.
Agnieszka Kempny - Skarbnik Gminy Pawłowice
Kontakt
tel. (32) 4756 305
e-mail: a.kempny@pawlowice.pl


Joanna Śmieja - Sekretarz Gminy Pawłowice
Kontakt:
tel. (32) 4756 308
e-mail: j.smieja@pawlowice.pl

Trwa wczytywanie metryki. Proszę czekać.
Informacja wytworzona przez:
Rafał Stuchlik
email: r.stuchlik@pawlowice.pl tel.:032 4756318 fax: admin
, w dniu:  16‑08‑2012 13:08:00
Informacja wprowadzona do BIP przez:
Aleksander Matula
email: a.matula@pawlowice.pl tel.:32 4756 354 fax: admin
, w dniu:  16‑08‑2012 13:08:00
Data ostatniej aktualizacji:
04‑06‑2024 09:58:45
Ilość wyświetleń:
Trwa wczytywanie
Wczytywanie danych...
Lp. Rodzaj zmiany Data aktualizacji Wytworzono przez Wprowadzono przez Akcje
Wczytaj kolejne wersje artykułu
Pokaż archiwalne komunikaty publikowane na tej stronie