Rada Gminy - władza uchwałodawcza i kontrolna

Kontakt

Biuro Rady Gminy Pawłowice
43-250 Pawłowice, ul. Zjednoczenia 60 (pok. 0.15)
tel.: (32) 4756 303
e-mail: m.drozdziok@pawlowice.pl

Kontakt Rada Gminy 2018-2023

19‑11‑2018 10:14:50
Imię i nazwisko numer telefonu adres e-mail
Andrzej Szaweł a.szawel@pawlowice.pl 518 270 520
Irena Grabowska i.grabowska@pawlowice.pl 728 590 954
Kamil Wawrzyczek k.wawrzyczek@pawlowice.pl 579 074 776
Janusz Harazin j.harazin@pawlowice.pl 695 523 982
Karolina Szymaniec-Mlicka k.szymaniec-mlicka@pawlowice.pl 505 418 561
k.szymaniec-mlicka@gmail.com
Damian Herman d.herman@pawlowice.pl 601 503 568
Zbigniew Dusza z.dusza@pawlowice.pl  
zbigniewdusza@wp.pl
Henryk Opacki h.opacki@pawlowice.pl 517 773 835
henryk.opacki56@gmail.com
Helena Matera h.matera@pawlowice.pl 500 317 536
lena.matera@onet.pl
Grzegorz Cyrulik g.cyrulik@pawlowice.pl 661 859 878
Dariusz Czakon d.czakon@pawlowice.pl 663 712 752
darekczakon@poczta.pl
Krzysztof Woryna k.woryna@pawlowice.pl 502 170 209
Bogusława Pietrek b.pietrek@pawlowice.pl 513 298 714
boguslawa.pietrek@wp.pl
Piotr Fojcik p.fojcik@pawlowice.pl 721 112 233
Tomasz Żuchowski t.zuchowski@pawlowice.pl 881 244 463
Trwa wczytywanie metryki. Proszę czekać.
Informacja wytworzona przez:
Małgorzata Drozdziok , w dniu:  07‑02‑2014 10:46:00
Informacja wprowadzona do BIP przez:
Marta Pająk
email: m.pajak@pawlowice.pl tel.:32 4756 352
, w dniu:  01‑01‑1970 01:00:00
Data ostatniej aktualizacji:
19‑11‑2018 10:17:48
Ilość wyświetleń:
Trwa wczytywanie
Wczytywanie danych...
Lp. Rodzaj zmiany article-history-date-create Wytworzono przez Wprowadzono przez Akcje
article-history-load-more
article-show-archive